Září 2007

Soutěž o nej dollzku

30. září 2007 v 10:18 ►SOUTĚŽE◄
Je tady soutěž o nej dollzku!pokud se chcete zapojit,tak piste do komentu vas web,kde si vyzvedneme vasi doll a dame ji k nam do souteze,tak piste☻
bereme 5 dollzek a v každém kole vypadne jedna doll.

pink and white dollz

29. září 2007 v 18:59
opět volte tu nej doll v anketě

red dollz

28. září 2007 v 15:44
hlasujte,ktera dollzka je nej v ankete☻

diplomky za 1.bleskovku

23. září 2007 v 19:18 ►SOUTĚŽE◄
tady sou vase diplomky!
pište komentíky:)

Naše 1.bleskovka!!!!

19. září 2007 v 19:26 ►SOUTĚŽE◄
Je tu naše první bleskovka a tak nebude vůbec těžká :)
1)ktery z techto hercu je nejlepsi?tom hulce,seth green,david thewlis,garrett hedlund?
2)jaky je vas oblibeny film?
3)jaky film nebo serial byste chteli aby v TV znovu vysilali?
4)jaka je vase oblibena telenovela?
5)a na diplom??
ps: bereme prvnich 5 :)


Tom Hulce-životopis

6. září 2007 v 20:12 ►moji nej herci◄
Je nejstarší ze čtyř dětí bývalé zpěvačky a manažera automobilové firmy Ford. Původně chtěl být rockovým zpěvákem, ale v patnácti letech se přeorientoval na herectví. Po studiích dramatického umění na North Carolina School of the Arts odešel do New Yorku, kde byl angažován do hlavní role v broadwayské inscenaci hry Petera Shaffera Equus. Na scénách v Miami, Los Angeles, Severní Karolině a Phoenixu se představil mj. v Shakespearově Romeovi a Julii, Millerově Památce dvou pondělků a Shawově Candidovi.

V broadwayském divadle Playwrights Horizont dokonce zinscenoval muzikál Město spí. Před film. kamerou debutoval rolí hocha, který trpí depresemi ze smrti Jamese Deana, v nostalgickém snímku 30. září 1955 (r. J. Bridges). Po několika úlohách v TV a film. komediích mu přinesla mezinárodní úspěch postava hudebního génia Wolfganga Amadea Mozarta, za jejíž ztvárnění ve filmové adaptaci Shafferova dramatu Amadeus (r. M. Forman) byl nominován na Oscara 1984 a získal Donatellova Davida 1985.

Působivý výkon předvedl rovněž v melodramatickém filmu Dominick a Eugene (r. R. M. Young), v němž ztělesnil retardovaného mladíka Dominicka alias Nicka, který jako popelář vydělává svému bratrovi (Ray Liotta) na studia. Další historickou postavou, které propůjčil na film. plátně svou mladicky vyhlížející tvář, byl Stalinův osobní promítač Ivan Sanšin v politickém dramatu Uvnitř kruhu (r. A. Končalovskij).

Hrál mj. i pilota a spisovatele Saint-Exupéryho ve středometrážním snímku Křídla odvahy, určeném k promítání v kinech IMAX. Z jeho TV rolí je nejvýznamnější zavražděný bojovník za lidská práva Mickey Schwerner v dramatu Vražda ve státě Mississippi (nominace na Zlatý glóbus 1995 a na cenu Emmy 1995). Za postavu homosexuálního pediatra Petera Patroneho ve filmu Heidina kronika získal cenu Emmy 1995. Stále se aktivně věnuje také divadlu. 1984 pobýval v Praze při příležitosti natáčení Amadea

Tom Hulce

6. září 2007 v 18:31 Amadeus